освіти

ОДА

ОБЛУО

Чемпіонат України з греко-римської боротьби

З 01.02 по 03.02.2018 року в м.Черкаси проходив Чемпіонат України з греко-римської боротьби. Активну участь в цих представницьких змаганнях взяли вихованці нашого ліцею.
  В напружених поєдинках ліцеїсти посіли почесне третє командне місце. Призерами в своїх вагових категоріях стали:
  • Навозняк Григорій, учень 8 класу (ІІІ місце);
  • Савчук Микола, учень 10 класу (ІІ місце);
  • Мельничук Іван, учень 11 класу (ІІІ місце).
 Крім того, Навозняк Г. і Мельничук І. виконали норматив  кандидата в майстри спорту України.
Вітаємо переможців!!!

Турнір з футболу на кубок пам"яті воїнів-афганців Кременеччини та Героїв Небесної Сотні

У спортивному залі Кременецької гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка проходив дводенний турнір з футболу на кубок пам’яті воїнів афганців Кременеччини та Героїв Небесної Сотні. Дев’ять команд із Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Рівненської областей взяли участь у цих змаганнях.
  Рівненщину представляли наші вихованці. У своїй групі наші футболісти першу гру зіграли внічию 4:4 з представниками Львівщини, футболістами

м. Червоноград. У другій зустрічі ліцеїсти розгромили з рахунком 7:1 команду м. Збараж Тернопільської області, а за вихід до півфіналу обіграли з рахунком 4:2 команду м.Староконстантинів, що на Хмельниччині. Ще одного представника цієї області у впертій боротьбі наші футболісти у півфіналі перемогли з рахунком 3:2 і вийшли до фіналу турніру, де зустрілися з господарями змагань – командою Кременецької академії. Варто відзначити напругу цієї боротьби. Справа в тім, що за 30 секунд до закінчення матчу рахунок на табло був 3:3, але досвідченіші та старші за віком студенти вирвали перемогу з рахунком 4:3. Отож наші футболісти завоювали срібні нагороди. Крім цього, організатори змагань із чотирьох номінацій двома відзначили наших спортсменів.
    Приз кращого гравця турніру отримав учень 11 класу Сергій Клімов, а призом кращого воротаря було нагороджено учня 10 класу Богдана Морозова.
   Нашу команду відзначили не тільки організатори змагань, але й вдячні воїни-афганці.

Міжнародний турнір з греко-римської боротьби

16-19 лютого 2018 року відбувся Міжнародний турнір з греко-римської боротьби, який пройшов на високому рівні у м. Молодечно (Республіка Білорусь). У ньому взяли участь і наші учні. Юні спортсмени проявили майстерність, кмітливість, спортивну витримку, продемонстрували вмілу техніку ведення бою і у напруженій боротьбі здобули призові місця у своїх вагових категоріях:

• Юсенко Іван (9 клас) - І місце

• Голубовський Мар"ян (9 клас) - І місце

• Плескач Максим (9 клас) - ІІІ місце

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів у досягненні майбутніх спортивних вершин!

Підготовка до нових перемог

В м.Добротвір Львівської області проходять навчально-тренувальні збори з веслування на байдарках та каное. Наші вихованці теж готуються там до Чемпіонату України. Хлопці тренуються при температурі повітря -15*С (!)... Прагнення до перемоги долає всі труднощі і наші учні мужньо витримують такі складні погодні умови.

Тепла вам!

Наші спортсмени - чемпіони України!

Вісімнадцять команд з семи областей Західної України взяли участь у чемпіонаті України з греко-римської боротьби, який пройшов у м.Тячів Закарпатської області. Збірну Рівненщини на ньому представляли команди Березного, Рівного та Костополя.

Два дні тривали напружені поєдинки. Високу техніку та волю до перемоги продемонстрували наші вихованці. В особистому заліку чемпіонами України (І місце) згідно своїх вагових категорій стали: Марковець Дмитро, Гевондян Влад, Юсенко Іван, Голубовський Мар"ян та Драганчук Михайло. Всі п"ять переможців виконали норматив кандидата у майстри спорту України. Через травму плеча не зміг виступити у фіналі Плескач Максим, тому він посів почесне ІІ місце. Бронзу вибороли Вітковець Віталій та Навозняк Григорій. А Ціпан Іван Та Дідак Остап посіли п"яті місця.

В результаті підведення підсумків вихованці Березнівської школи боротьби стали чемпіонами України (західна зона). Друге місце посіла Закарпатська область, а третє - Вінницька.

Всі чемпіони, призери чемпіонату та команди-призери були нагороджені медалями, кубками та дипломами відповідних ступенів.